par mums

IZZINI SEVI KOPĀ AR

healthy puzzle

Izvēlaties kursu, vai atsevišķas lekcijas. Vai arī varat paši sev sakombinēt ideālo programmu. Varam tikties gan mūsu telpās, gan arī jūsu izvēlētā vietā. Varat pieteikties gan grupā gan individuāli. Pie mums ir individuāla pieeja katram un mana komanda ir gatava jūs uzklausīt un palīdzēt.

PIE MUMS IR PAR

svarīgāko Tavā dzīvē

Healthy Puzzle speciālistu komandā esam dzīvi cilvēki. Katrs no mums ir piedzīvojis neveiksmi kādā no dzīves jomām. Caur savu personīgo ceļu mēs esam tie, kas esam – profesionāļi katrs savā jomā. Mēs patiesi vēlamies palīdzēt Tev, ja esi gatavs atdzīt savas kļūdas un neveiksmes. Mēs vēlamies iet šo ceļu kopā ar Tevi, jo arī Tu esi mūsu skolotājs. Mūsu komanda gaida tikšanos tieši ar Tevi. Tā ļaus Tev satikt sevi un caur to pa īstam iepazīt un satikt citus, veidojot tādas attiecības, par kādām Tu sapņo. Celt emocionālo un psiholoģisko labklājību, kā arī izbaudīt fizisko tuvību atbilstoši savai unikalitātei.

Iespaidīgas sarunas

Healthy Puzzle komanda un apartamenti rada drošu vidi, kur caur sarunām mājās vienaldzīgs neaiziet neviens.

100% Dabīgs

Mēs apzināti cīnāmies pret “ātrajām tabletēm” ar statistiku, zināšanām, pieredzi, lojalitāti un ilgtermiņa domāšanu. Pievienosies?

Mēs varam vairāk, nekā es

Mūsu unikalitāte sākas ar to, ka mēs esam ieraudzījuši unikalitāti sevī, un tāpēc spējam ieraudzīt viens otru, sadoties rokās un aicināt tos, kuri arī nepadodas šajā unikālajā ceļā.

SATIEC MŪSU

ekspertus

Anna Suhanova

Esmu diplomēta vecmāte, sertificēta Dabīgās Ģimenes plānošanas un Auglības Atpazīšanas metožu (AAM) instruktore, auglības veicināšanas speciālists.Divu meitu māmiņa. Vecmāmiņa diviem fantastiskiem mazbērniem.

Gita Ignace

Nespēlējies ar savu ķermeni, uztici to profesionālim! Esmu sertificēta uztura speciāliste, kas darbojas šajā jomā jau 10 gadus. Uztura zinātne ir ne tikai mans darbs, bet arī mana sirds lieta un aicinājums.

Madara Junga

Nav svarīgi, vai esi dzimusi kā sieviete, vai kā vīrietis, radošums un auglība ir daļa no tevis. Auglību bieži mēdzam uzskatīt par bioloģisku parādību, tomēr dēstīt un izaudzēt ir iespējams gan ārējā pasaulē, gan iekšējā. Arī uz radošumu varam raudzīties divējādi, vienā gadījumā mēs varam būt bērna gaidībās, otrā gadījumā idejas gaidībās. Abiem šiem procesiem – gan bērnam, gan idejai – ir nepieciešams iznēsāšanas vai, kā vēl mēdz teikt, perēšanas laiks, lai mēs spētu to piedzemdēt, palaist pasaulē, lai aug un dzīvo. Mūsu dvēseles veselība ir saistīta ar spēju veidot radošo un auglīgo enerģiju.

IR PEDĒJAIS BRĪDIS PIETEIKTIES

lekcijām un nodarbībām

APSKATĪT LEKCIJAS